M

FAQ

REGULAMIN
Warunki ogólne


1. Sklep internetowy znajdujący się na stronie internetowej pod adresem dog-tag.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
2. Ceny produktów znajdujących się w sklepie internetowym dog-tag.pl są podane w złotych polskich.
3. Podany przez zamawiającego nieśmiertelniki adres e-mail może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.
4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego na stronie dog-tag.pl
5. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających czasowo realizację złożonego zamówienia dog-tag.pl zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
6. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
7. Zakupione produkty są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
8. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt przesyłki to 6 zł listem poleconym priorytetowym do 3 sztuk, powyżej 3 sztuk jest to 9 zł.
9. Nie wysyłamy za pobraniem
10. Paczka jest nadawana do 2 dni roboczych

Gwarancje i reklamacje
11. Towary oferowane na stronie dog-tag.pl ze względu na fakt, że jest wykonywany na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi, chyba że nastąpi błąd w wybiciu danych na nieśmiertelnikach.


FORMY PŁATNOŚCI
Akceptujemy płatności przelewem
Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Akceptujemy płatności poprzez serwis Platnosci.pl
Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Platnosci.pl. Serwis Platnosci.pl umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Akceptujemy płatności poprzez serwis PayPal
Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayPal.